Esinduse kvaliteediga professionaalne autohooldus ja sõidukite remont Tallinnas

Oleme spetsialiseerunud automarkidele:

  • Audi
  • Volkswagen
  • Seat
  • Škoda

CNG auto – tuleviku kütus, millega säästad juba täna

CNG auto – tuleviku kütus, millega säästad juba täna

Olgem ausad – bensiin ega diisel enam odavaks ei lähe. Naftakütuste hinnad aina kasvavad ja koormavad sinu kui autoomaniku rahakotti rohkem kui kunagi varem. Ka elektriautod ei ole veel „valmis“…

Sul on valik:

HALB: loobud autost ja hakkad bussiga sõitma
HEA: vähendad sõidukilomeetri hinda vähemalt kolm korda

Säästa kütuselt al 100 € kuus

Loobudes bensiinimootoriga autost CNG sõiduki kasuks, astud pika sammu tulevikku. CNG ehk maagaas ehk surugaas on soodsaim saadaolev autokütus. See koosneb peamiselt metaanist ja pole mürgine, süttimis- ega plahvatusohtlik.

Surugaasiga sõites säästad kütusekuludelt arvestatava summa. Seda isegi juhul, kui su aastane läbisõit ei ole väga suur.

Keskmine CNG sõiduk tarbib kütust maanteel 3 kuni 4 kg saja kilomeetri kohta, linnas aga 5 kuni 6 kg saja kilomeetri kohta!

CNG kilogrammi hinnaks on täna 0,729. See teeb siis maantee rahaliseks saja kilomeetri kuluks keskmiselt 2,55.-EUR ja linnakuluks keskmiselt 4,00.-EUR!!!

Tallinnast Tartusse oleks kütuse rahaline kulu 4,59.-EUR!!!

Tallinnast Berliini oleks kütuse rahaline kulu 39,11.-EUR!!!

Kui paned autosse 5 inimest siis võid kütusekulu veel viiega jagada, ehk Tartusse per kärss 0,91.-EUR, ja Berliini per kärss 7,82.-

Mitte ükski teine kütusel põhinev transpordiviis ei ole ligilähedalgi nendele olematudele numbritele!!!

Maagaas on konkurentsitult odavaim ka võrdluses diisli ja isegi vedelgaasiga.

Keskmine bensiinimootor tarbib keskmiselt kütust 10l/100km, see teeb siis keskmiselt 12-EUR saja kilomeetri läbimiseks, keskmine diiselmootor tarbib aga 7l/100km, see teeb siis 8,4-EUR keskmiselt saja kilomeetri läbimiseks. CNG auto keskmiseks kuluks võib pidada 4,5KG/100km kohta, siis keskmiselt kulub raha saja kilomeetri läbimiseks 3,28.-EUR!!!

CNG autod ei ole sugugi kapriissemad ega kehvemad kui bensiinimootoriga autod. Vastupidi! Tänu surugaasi kasutamisele sõiduki hooldus- ja remondikulud hoopis vähenevad, sest keskkonnasõbralik CNG säästab lisaks loodusele ka auto mootorit.

Tehaseseadmega sõiduk on turvaline valik

Ära muretse, CNG auto hind ei erine oluliselt samaväärse bensiinimootoriga auto hinnast. Autot ostes on aga mõistlik veenduda, et soetad sõiduki, millele on gaasiseade paigaldatud juba tehases. Vaid nii saad selle töökindluses täiesti kindel olla kuna tootjatehas on teinud mootoris vajalikud muudatused juba tehases, et mootor töötaks ja kestaks gaasiga sõites perfektselt. 

Flameko müüb ainult tehases CNG seadmega varustatud autosid Audi, Škoda ja Volkswageni mudelivalikust. Nende automarkidega on Flameko tegelenud juba 13+ aastat – meil on vigade tuvastamiseks ja parandamiseks olemas kogu vajalik tehnikam, oskused ja kogemused.


CNG auto Flamekost – täisteenus ostust müügini

Surugaasil sõitev auto tasub osta usaldusväärselt müüjalt. Flamekos müüme nii vähekasutatud ja uuemaid kui ka vanemaid sõidukeid.

• Sinu sõiduki läbisõit vastab tõele: müüme vaid ausa ja kontrollitava minevikuga autosid.
• Saad auto, mis on heas korras: teostame alati müügieelse kontrolli ja vajadusel remondi.
• Anname garantii: sa ei pea muretsema, et saad sõiduki, mis esimesel ristmikul laiali laguneb.
• Hilisem hooldus ja remont ei käi üle jõu: pakume järelteenindust igati mõistliku hinna eest.
• Vana meile, uus sulle – kui soovid meilt uuemat CNG autot, ostame sobivusel vana auto tagasi.

Valik on lai ja osad autod kohe olemas! Kui meil kohapeal Sinule sobivat autot ei ole siis oleme igati valmis auto toimetama meie partnerite juurest Euroopast. Saada vaid oma soovid meile.

Meie poolt müüdavad autod asuvad siin www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php

Imago